کلیه اصول و رویه های فروشگاه بیوتی کده مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با خود است.

1 – ارسال سفارشات در فروشگاه بیوتی کده هر روز تا قبل از ساعت 11 ( به غیر از روزهای تعطیل ) انجام می گیرد.

2 – کلیه ارسال ها توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به صورت پیشتاز انجام می گیرد.

3 – هزینه ارسال برای سفارشات بالای 700 هزار تومان رایگان بوده و برای کمتر از مبلغ فوق 30 هزار تومان می باشد.

4 – سفارشات ثبت شده تا 24 ساعت کاری بعد از پرداخت ارسال می شوند که این زمان مربوط به بسته بندی و آماده سازی سفارشات می باشد.

5 – فروشگاه بیوتی کده در مدت زمان ذکر شده نسبت به ارسال سفارشات اقدام می کند و هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت بیوتی کده خارج می باشد.

6 – پس از ارسال کالا، از طرف فروشگاه بیوتی کده پیامکی برای شما ارسال شده که حاوی کد پیگیری مرسوله پستی می باشد. با وارد کردن آن کد در پورتال شرکت ملی پست به آدرس www.tracking.post.ir در هر زمان موقعیت مکانی مرسوله خود را پیگیری کنید.

7 – کاربران سایت بیوتی کده می توانند هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین با تمامی کارت های عضو شتاب از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت و همچنین زرین پال پرداخت نمایند.

8 – پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی سفارش می باشد و نیازی به اطلاع رسانی نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می گردد.

9 – اصالت تمامی محصولات فروشگاه بیوتی کده قبل از موجود شدن در سایت به دقت بررسی می شوند.

10 – تمامی محصولات تا 7 روز پس از تحویل مهلت تست و بررسی و در صورت داشتن مشکل و باز نشدن پلمپ قابل مرجوع شدن می باشند.

11 – مرجوعی سفارشات باید به همان شکل و بسته بندی ارسالی باشد در غیر این صورت فروشگاه هیچ تعهدی بابت قبول مرجوعی ندارد.

12 – هزینه ارسال مرجوعی در صورت اشتباه در ارسال به عهده فروشگاه بوده و در غیر از این مورد هزینه مرجوعی به عهده مشتری می باشد.

13 – محصولاتی که در زمان حمل و نقل شرکت پست به هر نحوی آسیب دیده باشند باید برای پیگیری، صورتجلسه مربوط به آسیب دیدگی توسط پست مقصد ارائه شود. در غیر اینصورت فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال سفارش ندارد.