,

ماسک ورقه ای عصاره گوجه فرنگی اِکل مدل Tomato ultra hydrating essence mask

محصول : کره جنوبی

وزن : 25 میل
ماسک ورقه ای عصاره گوجه فرنگی اِکل یک ماسک ضد لک بوده که به کاهش ملانین ها کمک چشمگیری می‌کند. این ماسک با خواص آنتی اکسیدانی فراوان منافذ پوست را عمیقا پاکسازی کرده، چربی اضافی سطح پوست را جمع کرده، و باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می‌شود. این ماسک برای پوست‌های مختلف و چرب یک انتخاب هوشمندانه است. این ماسک می‌تواند به کاهش چشمگیر لک‌های پوستی و جلوگیری از افزایش ملانین‌ها کمک شایانی کند. حاوی آنتی اکسیدان قوی است و به پاکسازی عمیق منافذ پوست و کنترل میزان چربی سطح پوست و افزایش خاصیت ارتجاعی پوست کمک کرده و برای پوست‌های مختلط و چرب مناسب است. این ماسک را بر روی پوست تمیز بگذارید و مایع اضافی داخل بسته را روی آن بمالید. پس از 20 دقیقه ماسک را بردارید. نیازی به شستشو ندارد. استفاده 3 بار در هفته از این ماسک به شدت توصیه می‌شود.

ماسک ورقه ای عصاره گوجه فرنگی اِکل

( Tomato ultra hydrating essence mask ekel )

ماسک ورقه ای عصاره گوجه فرنگی یک ماسک ضد لک بوده که به کاهش ملانین ها کمک چشمگیری می‌کند. این ماسک با خواص آنتی اکسیدانی فراوان منافذ پوست را عمیقا پاکسازی کرده، چربی اضافی سطح پوست را جمع کرده، و باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست می‌شود. این ماسک برای پوست‌های مختلف و چرب یک انتخاب هوشمندانه است. این ماسک را بر روی پوست تمیز بگذارید و مایع اضافی داخل بسته را روی آن بمالید. پس از 20 دقیقه ماسک را بردارید. نیازی به شستشو ندارد. استفاده 3 بار در هفته از این ماسک به شدت توصیه می‌شود.

فواید ماسک ورقه ای اِکل :

  • کاهش چشمگیر لک‌های پوستی
  • جلوگیری از افزایش ملانین‌ها
  • آنتی اکسیدان قوی
  • پاکسازی عمیق منافذ پوست
  • کنترل میزان چربی سطح پوست
  • افزایش خاصیت ارتجاعی پوست
  • مناسب پوست‌های مختلط و چرب

 

نحوه مصرف ماسک اِکل :

این ماسک را بر روی پوست تمیز بگذارید و مایع اضافی داخل بسته را روی آن بمالید. پس از 20 دقیقه ماسک را بردارید. نیازی به شستشو ندارد. استفاده 3 بار در هفته از این ماسک به شدت توصیه می‌شود.

برای دیدن موارد مشابه اینجا کلیک کنید

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “ماسک ورقه ای عصاره گوجه فرنگی اِکل مدل Tomato ultra hydrating essence mask”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید